Aktivity

aktívne zážitky pri vode a jej okolí nie na víkend

Mac

Kúpanie

Využite možnosť zaplávať si a osviežiť sa cez horúce letné dni v Tajchu, ktorý je súčasťou areálu. Ste „ľadový medveď“? Neváhajte si zaplávať počas celého roka.

Kajak

Kajak, malý čln, nafukovačka... To všetko môžete využiť na hladine Tajchu.

Altánky

Príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi pri ohni vám zabezpečia altánky s ohniskami priamo v areáli. Nemáte si ako opekať? Využite možnosť prenájmu ražňov.

Beh

Rekreačný chodník dlhý 864m, ktorý je vybudovaný po celom obvode Tajchu je vždy pripravený pre nadšencov behu.

Korčulovanie

Kolieskové korčule využijete v lete na rekreačnom chodník po obvode Tajchu. A v zime? Korčuľovanie na ľade počas dňa aj večer pri osvetlenom jazere.

Mac

Ihriská a kurty

Volejbal, bedminton, futbal, tenis... Všetky športoviská sú vždy pripravené pre ľudí, ktorí milujú šport. Športové potreby je možné zapožičať aj priamo u nás.

Trampolína

Atrakcia najmä pre tých najmenších, kde dokážu tráviť naozaj dlhý čas.

Freesbee

Veľký trávnatý priestor vám umožní zahádzať si freesbee a zažiť kopec zábavy s priateľmi.

Festivaly a zrazy

O kultúrny zážitok máte zaručene postarané. V areály sa organizujú rôznorodé festivaly, športové podujatia, zrazy. Sledujte záložku AKCIE, kde sa dozviete o všetkých plánovaných udalostiach.

Oslavy a posedenia

Jedinečné miesto na organizovanie rodinnej oslavy, posedenia, školenia a mnohých iných skupinových udalostí v tichom a príjemnom prostredí priamo pod holým nebom alebo v priestoroch reštaurácie.

Detské ihrisko

Nezabudli sme ani na najdôležitejších – našich najmenších. Čakajú na nich šmýkačky, pieskovisko, hojdačky a priamo v reštaurácii aj detský kútik.

Aktivity v okolí

Náučný chodník Vojšín

Náučný chodník Vojšín

Nová Baňa, časť Stará Huta – Národná prírodná pamiatka Starohutský vodopád – Jašekova skala – Sedlova skala – Jazerec – Bujakov vrch – Vojšín – Národná prírodná pamiatka Andezitové kamenné more - Malá Lehota.

Vodáctvo

Vodáctvo

Splav na rieke Hron nie je žiadny „výlet k vode s dekou pod pazuchou“! Pripravte sa na spŕšku zážitkov a dokonalé splynutie s prírodou.

MTB cyklistika

MTB cyklistika

Tri vyznačené MTB cyklotrasy prevedú cyklistov po krásach Novej Bane a jej okolí. Trasy sú vhodné nie len pre začiatočníkov, ale majú čo ponúknuť aj tým najskúsenejším.

Náučný chodník Zvonička

Náučný chodník Zvonička

Náučný chodník Zvonička s dĺžkou 6,2km je nenáročný, obojsmerný, okružný a celoročne prístupný chodník. Trasa: Zvonička – Červená skala – Havrania skala – Háj – Kohútovo.