Service

Reštaurácia

Cítite tú výbornú vôňu výborného jedla v ovzduší? Nie? Tak to by ste jednoznačne mali navštíviť reštauráciu v Banskom dvore.

Ponúka Vám domáce špeciality, ktoré pripravili naše výborné kuchárky. Ak ste dorazili do Banského dvora ako skupina, ponúkame vám možnosť výberu vlastného menu podľa dohody.

Pre tých najmenších máme priamo v reštaurácii pripravený detský kútik.

Plánujete oslavu, posedenie, spoločenskú udalosť? Využite priestory reštaurácie. Radi Vám pomôžeme s jej organizáciou, zabezpečením chutného jedla a aj s výzdobou podľa vašich predstáv. Neváhajte nás kontaktovať a zažijete spoločne s vašimi najbližšími neopakovateľné spoločné chvíle.

Ponúkame vám možnosť prenájmu areálu, ktorý je prispôsobený po všetkých stránkach na festivaly, koncerty, zrazy, športové udalosti a mnohé iné akcie s veľkým počtom ľudí. Kontaktujte nás a informujte sa o všetkých detailoch, ktoré sú potrebné pre vašu konkrétnu plánovanú akciu.

Ubytovanie a camp

Útulné chaty, pohodlné postieľky... presne to vám ponúka 12 chát v Banskom dvore. Pre nadšencov outdooru je pripravený camping s upravenými trávnatými plochami, možnosťou pripojenia elektriny.

Ubytovanie

Aktivity

Výhodné umiestnenie nášho areálu ponúka veľké množstvo aktivít na oddych, šport, relax a zábavu počas celého roku. Tie sú prispôsobené skupinám aj menším skupinkám ľudí. Pozrite si aktivity u nás a v okolí, určite si prídete na svoje.

Aktivity